Zobaczcie jak wygląda skasowana gra o Avengersach dedykowana dla Xboksa 360

Marvel's Avengers w drodze, a w sieci pojawiają się informacje o skasowanym wcześniej projekcie o podobnej tematyce.

@ 03.06.2020, 21:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox 360

Zobaczcie jak wygląda skasowana gra o Avengersach dedykowana dla Xboksa 360

THQ w przeszłości tworzyło wiele gier i, jak się okazuje, sporo z nich anulowało, w tym powracające właśnie Avengers. Tytuł miał zostać wydany na Xboksa 360, ale finalnie nigdy nie trafił do sklepów.

Andrew Borman opublikował w sieci dziesięciominutową rozgrywkę z anulowanej gry Avengers. Projekt, który realizowano do 2011 roku, był w fazie rozwoju na Xboksie 360. Materiał z jego wersji alpha został odzyskany z dysku twardego uzyskanego przez Obscure Gamers, będącego społecznością zajmującą się konserwacją gier i ich archiwizacją.

Od samego początku widzimy Thora, Hulka i Kapitana Amerykę z perspektywy Iron Mana. Znaczna część środowiska jest niedokończona, a wszędzie znajdują się blokowe obiekty bez tekstur. Rozgrywana jest kampania dla jednego gracza, ale najwyraźniej gra miała na celu współzawodnictwo w trybie dla wielu graczy, przynajmniej według głównego menu. W kampanii graczowi towarzyszą trzej sojusznicy kontrolowani przez SI. Możliwe, że kooperacja również była częścią tytułu.

Choć może nie mieć szlifów Spider-Mana ani wartości produkcyjnych nadchodzących Avengerów od Square Enix, wygląda na całkiem przyjemną grę akcji. Jednakowoż perspektywa pierwszoosobowa nie była chyba najlepszym pomysłem dla tego typu projektu, co myślicie?


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   09:41, 04.06.2020
Niezbyt to ciekawie wygląda... A perspektywa pierwszoosobowa faktycznie nie do końca pasuje.
0 kudosbalic87   @   12:24, 04.06.2020
Cytat: TheCerbis
Niezbyt to ciekawie wygląda... A perspektywa pierwszoosobowa faktycznie nie do końca pasuje.
Wyglada to nieciekawie ponieważ jak jest napisane w tekście jest to wersja surowa ze środowiskiem bez dodanych tekstur. Jednakowoz zgadzam się z tym iż perspektywa pierwszoosobowa raczej tu nie pasuje (podobnie jak w innych grach marvela).