The Outer Worlds - 1080p w trybie stacjonarnym, a przyszłe DLC również na Switchu

Producenci gry The Outer Worlds w udzielonym wywiadzie powiedzieli kilka ciekawych rzeczy na temat nadchodzącej na Nintendo Switch konwersji popularnego cRPG-a.

@ 02.06.2020, 08:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
switch

The Outer Worlds  - 1080p w trybie stacjonarnym, a przyszłe DLC również na Switchu

Raptem kilka dni pozostało do premiery portu The Outer Worlds na konsolę Nintendo Switch - premierę wyznaczono na 5 czerwca. W oczekiwaniu na debiut jednego ciekawszych cRPG-ów 2019 roku na przenośno-stacjonarnej konsoli Japończyków, poznaliśmy kilka nowych informacji na temat tego wydania - m.in. fakt, że przyszłe dodatki również się na tej wersji pojawią.

Redakcja serwisu NintendoEverything.com kilka dni temu przeprowadziła wywiad z współtwórcami gry ze studia Obsidian Entertainment - dyrektorem produkcji, Ericiem DeMiltem, oraz jednym z reżyserów, Timem Cainem - i wyciągnęła z nich kilka przydatnych informacji. Przede wszystkim w rozmowie poruszono wątek dodatków - Eric potwierdził, że DLC, które zostaną wydane, ukażą się na wszystkich platformach sprzętowych. Ponadto zapowiedział, że edycja dedykowana Switchowi będzie wspierać wbudowany w urządzenie żyroskop - jednak nie zdradził dodatkowych szczegółów.

Wydawca gry, firma Private Division, ujawniła także techniczne aspekty działania The Outer Worlds na nowej konsoli. W trybie stacjonarnym rozdzielczość ma działać w 1080p, zaś po wzięciu sprzętu do ręki - w 720p. Niezależnie od sposobu grania, tytuł ma działać w stałych 30 klatkach na sekundę.

Pierwotnie The Outer Worlds zadebiutowało w zeszłym roku i zgarnęło kilka ciekawych nagród oraz niezłych opinii na własny temat. Tytuł chwalono za niebanalny świat, świetne - typowo cRPG-owe - rozwiązania rozgrywki i scenariusz. Również nam tytuł Obsidianu przypadł do gustu, czego wyraz daliśmy w recenzji gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?