Xbox zaoferuje ogromny wybór

Chodzi o ofertę sprzętu oraz oprogramowania i usług.

@ 01.06.2020, 12:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox 360, xbox one, xbox x

Xbox zaoferuje ogromny wybór

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki na temat tego, że kolejny Xbox dostępny będzie w kilku wariantach. Choć szczegółów nadal brak, z najnowszej wypowiedzi jednego z pracowników Microsoftu wynika, że faktycznie będziemy mieć w czym przebierać. Co ciekawe, nie chodzi tylko o sprzęt, ale także gry.

Co nieco na temat nadchodzącej oferty giganta z Redmond powiedział szef marketingu marki Xbox, Aaron Greenberg. Wyruszył on na Twitter, aby pochwalić to, co przygotowuje jego spółka. W pewnym stopniu nawiązał on też do zapowiedzi Sony, które powiedziało, że zamierzy skupić się na PlayStation 5, albowiem generacje sprzętu są dla Japończyków najważniejsze.

Greenberg podkreślił, że Xbox z serii X będzie najpotężniejszą konsolą Microsoftu, a przy okazji połączy ona w jedność wszystkie dotychczasowe Xboksy. Będzie to możliwe m.in. za sprawą usług Game Pass oraz Smart Delivery. W jego opinii, Xbox z serii X zaoferuje odpowiednio szeroki wybór.

"Xbox wierzy w generacje. Generacje gier, które działają na najnowszym sprzęcie, wykorzystując next-genową innowację, oferują większy wybór, wyższą jakość i zróżnicowanie niż na jakiejkolwiek innej konsoli premierowej w historii. Wszystkie nasze studia wydają gry w ramach Game Pass, a ty możesz zdecydować czy otrzymać aktualizacje next-genowe za darmo".

Oczywiście wszystko i tak sprowadza się do gier. Podobnie jak w przypadku bieżącej generacji, gracze pojawią się tam, gdzie znajdą więcej interesujących ich produkcji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?