PS Plus czerwiec 2020 - Call of Duty: WWII i Star Wars: Battlefront II

Sony potwierdziło gry z czerwcowej oferty PS Plus - od 6 czerwca dostępne będą Call of Duty: WWII i Star Wars: Battlefront II.

@ 29.05.2020, 11:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4

PS Plus czerwiec 2020 - Call of Duty: WWII i Star Wars: Battlefront II

Firma Sony potwierdziła czerwcową aktualizację oferty PlayStation Plus - po ostatnim odkryciu, że Call of Duty: WWII zawita w nadchodzącym miesiącu do subskrybentów abonamentu dostępnego na konsoli PlayStation 4, ogłoszono drugą grę. Jest nią Star Wars: Battlefront II!

Wśród majowych gier, które nadal są oczywiście dostępne do pobrania, mieliśmy duet zdecydowanie mniejszego kalibru - Cities: Skylines oraz Farming Simulator 19. Czerwiec w wydaniu Sony zaś wydaje się być przy nim jak moździerz - bowiem do posiadaczy PS4 wędrują wysokobudżetowe hity! Call of Duty: WWII ukazało się na rynku w 2017 roku i było pierwszą od wielu lat próbą powrotu do historycznych realiów w popularnym cyklu FPS-ów. Star Wars: Battlefront II zaś to kontynuacja całkiem ciepło przyjętego rebootu podserii Star Wars: Battlefront, gdzie w porównaniu do poprzedniczki dostaliśmy również kampanię fabularną.

Gry z czerwcowej aktualizacji PS Plusa dostępne będą do zagrania od 6 czerwca. Można już jednak pobierać Call of Duty: WWII.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:49, 29.05.2020
Mocny zestaw, bardzo chętnie przytulę i ogram, może nawet spróbuje sił w muli Dumny
0 kudosbalic87   @   13:25, 30.05.2020
faktycznie mocne uderzenie. Trzeba będzie to wykorzystać !