Outriders - masa gameplayu i nowe informacje o rozgrywce

Studio People Can Fly zaprezentowało sporo nowych informacji o grze Outriders, okraszając je również nowymi gameplayami i zwiastunami.

@ 29.05.2020, 08:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders - masa gameplayu i nowe informacje o rozgrywce

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, studio People Can Fly odpaliło wczoraj transmisję z Outriders, w której podzielili się całkiem sporą ilością nowych informacji na temat gry, a także fragmentami z rozgrywki. Outriders Broadcast namaszczono jako cykliczną serię, w której co miesiąc będą udostępniane nowe rzeczy związane z nadchodzącym looter-shooterem!

Pierwszy Outriders Broadcast miał miejsce wczoraj, 28 maja, i pozwolił on zapoznać się m.in. z tłem fabularnym oraz kilkoma szczegółami na temat świata oraz gameplayu. Przede wszystkim historia w Outriders kręcić się ma wokół tytułowych postaci, które trafiły na nieznaną planetę, mającą zastąpić ludzkości Ziemię, by zbadać jej przydatność. Na miejscu okazuje się, że przetrwał tylko jeden statek, a na dodatek dziwna burza niszcząca wszystko na swojej drodze spowodowała również obrażenia i naszego bohatera - jednocześnie dając mu dziwne moce.

Marcin miał okazję zagrać w Outriders podczas światowej zapowiedzi gry, na początku lutego. Nasze wrażenia z ogrywania samego początku tytułu od People Can Fly możecie przeczytać na łamach MG.

W trakcie wczorajszej prezentacji przedstawiono kilka nowych ujęć z niewidzianych fragmentów rozgrywki, w tym postaci na zaawansowanym już etapie. Ogłoszono, że wzorem The Division 2, świat będzie posiadał tzw. Tiery, czy poziomy, żeby miało to ręce i nogi. Takich poziomów będzie 15 i w dużym skrócie mają zastąpić poziomy trudności. Pierwszy poziom świata będzie dla osoby, która w pojedynkę rozprawia się z oponentami i chce - jak zakładają producenci - poznawać uniwersum oraz fabułę. Kolejne będą rosnąć wraz z ilością graczy w drużynie (maksymalnie trzy osoby), a także od poziomu wyposażenia bohatera/ów.

Wyposażenie postaci podzielone jest na pięć osobnych elementów. Do tego możemy nosić przy sobie dwa rodzaje pukawek, a każda z nich (oraz z części zbroi) jest w pełni modyfikowalna. W ostatnim z zaprezentowanych materiałów możemy bliżej przyjrzeć się jednej z czterech klas postaci - Trickstera.

Outriders ma zadebiutować jeszcze w tym roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox series X, PlayStation 4 i PlayStation 5.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 01 kwietnia 2021
XBOX X/S, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:53, 29.05.2020
Mnie to przypomina mocno gears of war oraz destiny
0 kudosfebra1976   @   11:10, 29.05.2020
Trudno teraz o coś całkowicie orginalnego w tym gatunku gier. Ważne by nie była to totalna "zrzynka".