Sony zaprezentuje PlayStation 5 w przyszłym tygodniu?

PlayStation 5 może zostać zaprezentowane szybciej niż myślicie, bo już dosłownie na dniach.

@ 28.05.2020, 23:02
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Sony zaprezentuje PlayStation 5 w przyszłym tygodniu?

Sony może planować zorganizowanie konferencji na temat nadchodzącego PlayStation 5 w przyszłym tygodniu, zgodnie z raportem Bloomberg.

Anonimowe źródła rozmawiały z przedstawicielami Bloomberga o możliwości wydarzenia dotyczącego prezentacji PS5, które mogłoby się odbyć już 3 czerwca. Pamiętajcie jednak, że to niepotwierdzone plotki, które wcale nie muszą znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Raport mówi, że inne konferencje i wydarzenia związane z PlayStation 5 mogą się odbyć w „nadchodzących tygodniach i miesiącach”. Biorąc pod uwagę obecną pandemię Covid-19 i jej wpływ na dosłownie wszystko, należy podchodzić z dużym dystansem do tych nowinek odnośnie imprezy.

Zwykle otrzymujemy najważniejsze informacje o konsolach na E3, ale wielkie targi zostały w tym roku odwołane na rzecz mniejszych, bardziej kameralnych konferencji. Nadal nie wiemy jak wygląda konsola, ale jakiś czas temu pokazano kontroler PS5, czyli DualSense.

Czy to może być wskazówka co do schematu kolorów konsoli? Bardzo możliwe. Sony utrzymuje, że PlayStation 5 nadal będzie debiutowało w okresie świątecznym tego roku. Niedawno widzieliśmy także Unreal Engine 5 działający na PS5, który wyglądał  imponująco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:57, 29.05.2020
Miało być już tyle rzekomych prezentacji konsoli, że mam wrażenie iż konsola będzie tajemnicą do samej premiery.