Anno: History Collection - zapowiedziano pakiet czterech pierwszych części serii

Ubisoft ogłosił, że 25 czerwca na rynek trafi Anno: History Collection - kompilacja czterech pierwszych części Anno w nieco odmienionych odsłonach.

@ 28.05.2020, 12:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Anno: History Collection - zapowiedziano pakiet czterech pierwszych części serii

Firma Ubisoft ogłosiła, że pod koniec czerwca zadebiutuje Anno: History Collection! Masywna kompilacja czterech pierwszych odsłon popularnej serii gier strategiczno-ekonomicznych w nowych wydaniach wizualnych ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych. Zapowiedzi towarzyszył zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Anno: History Collection ukaże się w cyfrowej dystrybucji (oraz pudełkowej - tylko poprzez platformę Uplay) 25 czerwca! W skład pakietu wejdą Anno 1602 wraz z dodatkiem Nowe wyspy, nowe przygody; Anno 1503 wraz z dodatkiem Skarby, potwory i piraci; Anno 1701 wraz z dodatkiem Klątwa smoka; oraz Anno 1404 z dodatkiem Wenecja.

Nowe wersje wymienionych gier będą posiadać podbitą rozdzielczość - do 4K. Do tego po raz pierwszy w historii Anno 1503 zyska moduł multiplayer, który został przygotowany specjalnie na tę okoliczność. Oprócz tego zestaw ma zawierać pomniejsze usprawnienia, takie jak wsparcie dla wielu ekranów. W ramach Anno: History Collection otrzymamy również zestaw ścieżek dźwiękowych oraz tapet z gier, które pakiet posiada.


Sprawdź także:
Anno 1503: The New World

Anno 1503: The New World

Premiera: 04 kwietnia 2003
PC

Anno 1503: The New World to strategia ekonomiczna, łącząca elementy znane z gier Settlers, Age of Empires i Civilization, będąca jednocześnie kontynuacją Anno 1602. Na...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?