System Shock Remake - demo dostępne na Steamie i GOG-u

Night Dive Studios udostępniło poprzez platformy Steam oraz GOG wersję demonstracyjną System Shock Remake.

@ 28.05.2020, 12:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

System Shock Remake - demo dostępne na Steamie i GOG-u

System Shock Remake otrzymało wersję demonstracyjną! Projekt pt. kompletny lifting kultowego System Shocka z 1994 roku bardzo długo pozostawał w cieniu i dostępny był wyłącznie dzięki materiałom wprost od deweloperów. Teraz sytuacja się nieco poprawiła, bowiem każdy z graczy może spróbować tej produkcji samodzielnie - pobierając demo ze Steama lub GOG-a.

Na razie tylko na komputerach osobistych dostępna jest wersja demonstracyjna System Shock Remake. Pochodzi ona z wersji alfa, co może dawać rozeznanie w tym, ile jeszcze studio Night Dive potrzebuje, by ukończyć grę. Z okazji publikacji, zespół pracujący nad dziełem - włącznie z założycielem studia - przeprowadził transmisję na żywo z ogrywania pokazówki. Filmik dostępny jest na dole niniejszej wiadomości.

Co ciekawe, jest to de facto drugie demo - pierwsze zostało udostępnione w 2016 roku, 12 miesięcy po zapowiedzi tytułu. Wtedy jeszcze System Shock miał być zupełnie nową częścią marki, rebootem. Sytuacja zmieniła się w 2018 r., kiedy deweloperzy wrócili do pierwotnych założeń, a więc do remake'u oryginału.

Aby pobrać demo System Shock Remake, wystarczy udać się na kartę produktu na platformie Steam i przy pomocy aplikacji pobrać odpowiednie pliki lub udać się stronę System Shock Demo na GOG-u, by pobrać oraz zainstalować pliki z wersją demonstracyjną bez zabezpieczeń DRM.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 2020
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?