Fast & Furious Crossroads - pierwszy gameplay i obsuwa daty premiery

W sieci pojawił się pierwszy prawdziwy gameplay z Fast & Furious Crossroads. Oprócz tego poinformowano o przesunięciu terminu wydania.

@ 28.05.2020, 10:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Fast & Furious Crossroads - pierwszy gameplay i obsuwa daty premiery

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy promujący Fast & Furious Crossroads, czyli najnowsze przedsięwzięcie studia Slightly Mad odpowiedzialnego m.in. za Project CARS. Wraz pierwszym gameplayem zbiegła się informacja o przesunięciu terminu wydania gry. Majowa data premiery z powodu pandemii koronawirusa nie mogła zostać dotrzymana, więc postanowiono wydać tytuł 7 sierpnia.

Jak widać poniżej, Fast & Furious Crossroads będzie mocno różniło się od dotychczasowych osiągnięć deweloperów. Chodzi o to, że nie jest to tytuł nastawiony na symulację, ale czysto zręcznościowy. Jest więc strzelanie, wybuchy, czołgi i inne "cuda".

Fast & Furious Crossroads to nie tylko kampania fabularna, w której występują Vin Diesel, Michelle Rodriguez oraz Tyrese Gibson, ale także tryb multiplayer, w którym wspólnie bawi się większa grupa graczy. Jeśli chodzi o historię, naszym zadaniem jest zapolowanie na międzynarodowy syndykat przestępczy i powstrzymanie jego planów.

W trakcie zabawy możemy wykonywać różne sztuczki kaskaderskie, uczestniczyć w napadach, korzystać z gadżetów i zwiedzać lokacje pokroju Aten, Barcelony i Maroka. Kluczową rolę w grze odgrywają samochody, które mogliśmy ujrzeć w dotychczas wydanych filmach z cyklu Szybcy i Wściekli.

Fast & Furious Crossroads trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Nowa data premiery to 7 sierpnia!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?