Wasteland 3 na długaśnym gameplayu

W sieci pojawił się kilkudziesięciominutowy gameplay z gry Wasteland 3.

@ 28.05.2020, 08:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 na długaśnym gameplayu

Do premiery Wasteland 3 pozostało jeszcze sporo czasu, deweloperzy nie zamierzają jednak zwalniać, jeśli chodzi o promocję swojego najnowszego przedsięwzięcia.

Redakcja Game Informera miała okazję ostatnio zagrać w Wasteland 3, czego rezultatem jest solidny materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę. Wideo widoczne poniżej to mniej więcej 40 minut rozgrywki z nadchodzącego projektu studia inXile Entertainment.

Wasteland 3 to gra RPG, będąca kontynuacją słynnej serii. Jako że twórcy nie zamierzają eksperymentować, w trzeciej odsłonie cyklu znajdziemy więcej tego, do czego przywykliśmy. Będzie więc taktyczna walka, interesujące zadania, rozbudowany wątek fabularny oraz mnóstwo wyborów.

Film zawiera oczywiście drobne spoilery, ale raczej nie musicie się obawiać. Po seansie spokojnie będziecie mogli przygotować się na premierę Wasteland 3, mającą nastąpić już 28 sierpnia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?