Call of Duty: WWII jedną z darmowych gier PS Plus w czerwcu; możecie je już pobierać

Sony wie, że zainteresowanie Call of Duty: WWII będzie duże. Pre-load gry już się rozpoczął.

@ 26.05.2020, 09:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Call of Duty: WWII jedną z darmowych gier PS Plus w czerwcu; możecie je już pobierać

W czerwcowej rozpisce darmowych gier PlayStation Plus widnieje prawdziwa gratka dla wszystkich fanów pierwszoosobowych shooterów. Chodzi o Call of Duty: WW2, które można już zacząć pobierać.

Pobieranie nie oznacza oczywiście, że w Call of Duty: WW2 natychmiast będziecie w stanie zagrać. Co to, to nie. Grę możecie już teraz zaciągnąć na dysk twardy PlayStation 4, ale do rozgrywki dołączycie dopiero w czerwcu, kiedy cała oferta na ten miesiąc zacznie obowiązywać.

Call of Duty: WW2 wydane zostało w 2017 roku. Za jego pomocą deweloperzy powrócili do korzeni, czyli do drugiej wojny światowej. Jak wszystkie poprzednie odsłony serii Activision, oferuje ono tryb kampanii, rozgrywki wieloosobowe, a także tryb Nazi Zombies nastawiony na współpracę.

Call of Duty: WW2 nie będzie oczywiście jedyną darmową grą, zaoferowaną w ramach czerwcowego PlayStation Plus. Więcej informacji w temacie powinniśmy poznać niebawem, a wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:38, 26.05.2020
Tą grę bardzo chętnie przytulę. W końcu gra, której jeszcze nie mam xD