Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human od 18 czerwca na Steamie

Studio Quantic Dream ogłosiło, że 18 czerwca Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human trafią wreszcie na Steama.

@ 26.05.2020, 09:38
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human od 18 czerwca na Steamie

Studio Quantic Dream ogłosiło właśnie świetne wieści dla właścicieli komputerów osobistych i fanów platformy od firmy Valve - ich trzy ostatnie produkcje, czyli Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze oraz Detroit: Become Human dostały datę premiery na Steamie! Premierę zaplanowano na 18 czerwca.

Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze oraz Detroit: Become Human były już od grudnia 2019 roku dostępne na PC-tach, aczkolwiek na mocy umowy na wyłączność z Epic Games możliwość ich zakupu została ograniczona wyłącznie do platformy Epic Games Store. Niedługo jednak ten stan rzeczy się zmieni, bowiem Quantic Dream krótkim zwiastunem poinformowało graczy, że 18 czerwca produkcje trafią również na Steama. Jednocześnie każda z gier dostała wersję demonstracyjną - dostępną od zaraz.

Wszystkie trzy gry oryginalnie zostały wydane jako tytuły ekskluzywne dla platform Sony - PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Jednak najwyraźniej po wygaśnięciu umowy, korporacja albo nie chciała jej z Quantic Dream przedłużać, albo to deweloperzy odmówili. Koniec końców dzieła debiutowały na komputerach osobistych w okresie od czerwca do grudnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?