Borderlands 3 - 25 czerwca zadebiutuje dodatek Bounty of Blood: A Fistful of Redemption

Studio Gearbox Software ogłosiło datę premiery trzeciego fabularnego dodatku do Borderlands 3. Bounty of Blood: A Fistful of Redemption zadebiutuje na platformach docelowych 25 czerwca.

@ 25.05.2020, 11:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 - 25 czerwca zadebiutuje dodatek Bounty of Blood: A Fistful of Redemption

Studio Gearbox Software ogłosiło, że pod koniec czerwca do Borderlands 3 trafi nowy dodatek! Rozszerzenie będzie płatne i nosić tytuł Bounty of Blood: A Fistful of Redemption. Zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami, DLC przeniesie graczy na autorską wizję Dzikiego Zachodu, gdzie jednym z naszych celów będzie upolowanie członków gangu, za których głowy wyznaczono całkiem wysokie nagrody.

Zapowiedź Borderlands 3 - Bounty of Blood: A Fistful of Redemption została zaprezentowana podczas najnowszego odcinka programu The Borderlands Show. DLC, podobnie jak oba poprzednie - Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot oraz Guns, Love and Tentacles - będzie rozszerzało historię gry, wprowadzając nie tylko dwie nowe postacie, ale również nową lokację.

Borderlands 3 - Bounty of Blood: A Fistful of Redemption przenosi gracza w klimat westernu. Trafiamy na planetę Gehenna, na której rozpanoszył się gang The Devil Riders - to na nich będziemy polować. Sterroryzowali oni bowiem mieszkańców miasteczka Vestige, a nasze poczynania związane z Devil Riders mają mieć wpływ na życie i wygląd osady. Rozgrywka dodatku pozwoli nam poznać nowe postacie - Rose, wojowniczkę z pistoletem i kataną w jednym, oraz Juno, awanturnika z burzliwą przeszłością. Oprócz tego otrzymamy dostęp do zupełnie nowego pojazdu - odrzutowych ślizgaczy jetbeasts.

Borderlands 3 - Bounty of Blood: A Fistful of Redemption ukaże się na komputerach osobistych, Google Stadia oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 dokładnie 25 czerwca!


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?