Wasteland 3 - kolejny dziennik dewelopera, prezentujący m.in. świat gry

Deweloperzy dzielą się kolejnymi szczegółami na temat swojego projektu.

@ 25.05.2020, 11:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 - kolejny dziennik dewelopera, prezentujący m.in. świat gry

Premiera Wasteland 3 została niedawno przesunięta z maja na sierpień bieżącego roku. Deweloperzy dodatkowy czas wykorzystują na dopieszczenie swojego dzieła, przy okazji publikując materiały opowiadające o projekcie.

W sieci pojawił się właśnie kolejny dziennik dewelopera gry Wasteland 3. Twórcy skupiają się na nim na ukazaniu nam kilku najważniejszych elementów przedsięwzięcia, a szczegóły zdradzają nam szef studia inXile, Brain Fargo, oraz starszy scenarzysta, Nathan Long.

Podczas seansu dowiecie się co nieco na temat fabuły. Poznacie prowadzoną do boju drużynę, a także stosowane przez nią strategie do walki z napotkanymi przeciwnikami. Sztuczna inteligencja w grze ma być sprytna i cwana. Ma wykorzystywać różne taktyki walki.

Więcej znajdziecie na poniższym filmie. Wasteland 3 dostępne będzie 28 sierpnia na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?