Serious Sam 4: Planet Badass - zobaczcie film ukazujący najważniejsze elementy gry

Materiał zawiera też sporo fragmentów rozgrywki z Serious Sam 4: Planet Badass.

@ 25.05.2020, 10:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Serious Sam 4: Planet Badass - zobaczcie film ukazujący najważniejsze elementy gry

Serious Sam 4  trafi do sklepów tegorocznego lata, a dostępne będzie początkowo wyłącznie na PC. W związku z tym deweloperzy ze studia Croteam bardzo chętnie dzielą się szczegółami na temat swojego najnowszego przedsięwzięcia.

Poniższy materiał filmowy oferuje nam dość dogłębne spojrzenie na kilka najważniejszych aspektów Serious Sam 4. Możemy dzięki niemu spojrzeć na mechanikę strzelania, przeciwników, oprawę wizualną, a także muzykę. Jest sporo fragmentów rozgrywki.

Jeśli chodzi o założenia gry, Serious Sam 4 to tytuł nastawiony na szybką i przepełnioną przemocą akcję. Główny bohater biega po mapach, pruje ołowiem w kierunku różnej maści pokrak i stara się po prostu przetrwać. Pomaga mu w tym oczywiście szeroki wachlarz broni, wśród których wiele z nich to narzędzia znane fanom cyklu.

Premiery Serious Sam 4 spodziewamy się w sierpniu. Póki co deweloperzy przygotowują wydanie dla PC, a jeśli chodzi o konsolowe, otrzymamy je dopiero w przyszłym roku. Konkretnego terminu na razie brak.


Sprawdź także:
Serious Sam 4

Serious Sam 4

Premiera: 24 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Serious Sam 4: Planet Badass to kolejna odsłona serii strzelanek od studia Croteam.Wzorem poprzednich odsłon, wcielamy się w Sama Stone'a. Naszym zadaniem jest obrona świ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   13:59, 25.05.2020
Mi tylko nie pasuje ten podwójny granatnik, zamiast niego mogli dać znany z drugiego starcia miotacz ognia.
0 kudoshunter   @   14:17, 25.05.2020
Chodzi Ci o podwójny automatyczny shotgun? Mi pasuje Dumny
0 kudosfrycek88   @   20:58, 25.05.2020
Cytat: hunter
Chodzi Ci o podwójny automatyczny shotgun? Mi pasuje Dumny


Wygląda jak granatnik. Miotacz ognia był moją ulubioną spluwą w drugim starciu, fajnie by było jak by powrócił.
0 kudosbalic87   @   13:28, 26.05.2020
Jak dla mnie to wszystkie bronie wymiatają Szczęśliwy hehe widze tu niezla rzeznie z horda kreatur jak za starych dawnych lat :]

Szkoda ze gra dopiero po roku ma się ukazac na konsole ja osobiście i tak będę czekal ale wydaje mi się ze większość graczy do tego czasu zdazy się przesiasc na cos mocniejszego czyli PC lub nowa generacje...