Grounded - demo wystartuje 9 czerwca

Studio Obsidian Entertainment zapowiedziało, że demo Grounded będzie dostępne na komputerach osobistych i konsoli Xbox One 9 czerwca. Akcja potrwa do 14 dnia tego miesiąca.

@ 22.05.2020, 15:23
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one

Grounded - demo wystartuje 9 czerwca

Nowa produkcja studia Obsidian Entertainment, Grounded, za niespełna dwa tygodnie otrzyma swoją wersję demonstracyjną! Tytuł co prawda jest dedykowany rozgrywkom wieloosobowym, niemniej jednak sami również możemy bawić się w tym nietypowym survivalu od gości, którzy przecież słyną z gier cRPG. Demko trafi na komputery osobiste oraz konsolę Xbox One dokładnie 9 czerwca.

Na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawiło się ogłoszenie dotyczące startu wersji demonstracyjnej Grounded oraz rozpoczynającego się niedługo Steam Game Festival. Z okazji wydarzenia zorganizowanego przez firmę Valve, studio Obsidian zdecydowało, że demko swojej najnowszej gry będzie dostępne w okresie trwania eventu - od 9 do 14 czerwca - na komputerach osobistych!

Co do konsoli Xbox One, producenci, na swojej oficjalnej stronie internetowej, zamieścili instrukcję, jak uzyskać możliwość pobrania przedpremierowej wersji gry. Demo Grounded bowiem będzie dostępne wyłącznie dla użytkowników korzystających z programu Xbox Insider - to prosta aplikacja na konsolę, dzięki której możemy dołączyć do jednej z kilku grup (w zależności od częstotliwości aktualizacji) w celu przedpremierowego testowania "ficzerów" systemu konsoli (i, naturalnie, raportowania błędów). Sam proces nie jest w żadnym stopniu skomplikowany.

Grounded we wczesnym dostępnie na Xboksie One i PC-tach zadebiutuje 28 lipca.


Sprawdź także:
Grounded

Grounded

Premiera: 27 września 2022
PC, XBOX ONE, SWITCH, PS4, PS5

Grounded to lekko prześmiewczy survival od autorów m.in. The Outer World, studia Obsidian Entertainment. Bohaterowie wcielają się w nim w ludzi wielkości mrówek i muszą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?