Kerbal Space Program 2 dopiero pod koniec 2021 roku

Na Twitterze gry Kerbal Space Program 2 ogłoszono zmianę daty premiery produkcji studia Star Theory Games oraz firmy wydawniczej Private Division.

@ 22.05.2020, 13:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Niestety, ale Kerbal Space Program 2 nie zadebiutuje w planowanym roku fiskalnym 2021 - czyli do końca marca przyszłego roku. Taki komunikat pojawił się na oficjalnym koncie gry na Twitterze. Nowa data premiery kontynuacji popularnego symulatora lotów kosmicznych (z przymrużeniem oka) została wyznaczona na jesień 2021.

Pierwsza część Kerbal Space Program przyjęta została gorąco - głównie przez graczy, którzy często wykorzystywali fizykę z gry do eksperymentowania i tworzenia zabawnych filmików. "Dwójka" ma zamiar przynieść to wszystko, za co pokochano "jedynkę", dodając znaczące usprawnienia kilku mechanizmów (m.in. możliwość budowania statków nie uwzględniając prawa grawitacji).

Kerbal Space Program 2 ukazać się ma na komputerach osobistych i konsoli Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Kerbal Space Program 2

Premiera: 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Kerbal Space Program 2 to kontynuacja ciepło przyjętego symulatora własnych lotów kosmicznych z 2015 roku. Tym razem za proces produkcyjny odpowiada studio Star Theory Ga...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?