Take-Two wyda w najbliższych latach prawie setkę gier

Prawie połowa z nich to całkiem nowe własności intelektualne.

@ 22.05.2020, 11:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Take-Two wyda w najbliższych latach prawie setkę gier

Take-Two jest jednym z największych wydawcą gier na świecie. Korporacja, choć w ostatnim czasie cicha, przygotowuje spory zestaw gier, mających zadebiutować w najbliższych miesiącach i latach.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, do marca 2025 roku od Take-Two dostaniemy w sumie 93 gry. Tak przynajmniej uważa jeden z branżowych analityków, Daniel Ahmad. 63 tytuły będą doświadczeniami "kluczowymi", 17 to doświadczenia z półki średniej, a 13 gier to projekty dla niedzielnych graczy.

Żeby było jeszcze ciekawiej, aż 46 produkcji to całkiem nowe marki, a 47 to tytuły będące kontynuacjami już istniejących projektów. Możemy więc liczyć m.in. na kolejne części serii GTA, BioShock, Mafia, Civilization itd. Jeśli chodzi o nowe IP, ciężko cokolwiek napisać.

Czekamy oczywiście na nowe informacje, a wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?