Sea of Thieves będzie dostępne na Steam w czerwcu

Sea of Thieves to jedna z najciekawszych gier ekskluzywnych Microsoftu na tej generacji sprzętu. Wkrótce będzie ona dostępna na Steam.

@ 21.05.2020, 22:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one

Sea of Thieves będzie dostępne na Steam w czerwcu

Twórcy ze studia Rare ogłosili, że gra piracka Sea of ​​Thieves oficjalnie zadebiutuje na Steamie z dniem 3 czerwca 2020 roku. Zbliżająca się premiera ekskluzywnej marki Microsoftu jest znana od pewnego czasu, ale teraz wiemy, kiedy gracze mogą rozpocząć grę za pośrednictwem platformy Steam.

Jak podaje producent gry, będzie ona sprzedawana za 39,99 USD, kiedy pojawi się w usłudze. Dodatkowo Rare potwierdziło również, że Sea of ​​Thieves w tej wersji będzie obsługiwać pełne funkcje cross-play między graczami na Xbox One i PC. Postępy będą również przenoszone między poszczególnymi wariantami tytułu po zalogowaniu się do Xbox Live.

Od czasu premiery w 2018 roku Sea of ​​Thieves stało się jedną z popularniejszych marek na konsoli zielonych. Do tej pory zgromadziło ono ponad 10 milionów graczy na Xbox One i PC, stale dostarczając nowe aktualizacje oraz zawartość dla zainteresowanych rozgrywką.

Poniżej zamieszczamy wpis na Twitterze zapowiadający wielką premierę na platformie Steam. Czy jesteście zainteresowani kupnem produkcji w tej wersji na PC?


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?