Cenega ujawnia ofertę przedsprzedażową Cyberpunk 2077

Osoby kupujące pre-order Cyberpunk 2077 mogą liczyć na różne atrakcyjne bonusy.

@ 20.05.2020, 21:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Cenega ujawnia ofertę przedsprzedażową Cyberpunk 2077

Firma Cenega, polski dystrybutor Cyberpunk 2077, postanowił ujawnić co nieco na temat planowanych wydań projektu. Dzięki temu poznaliśmy zestawy przedsprzedażowe, jakie będzie można dorwać w lokalnych sklepach.

Zestawy, o których mowa poniżej, dostępne będą w sprzedaży od 12 czerwca 2020 roku. Jeśli zdecydujecie się na nabycie jednego z nich, otrzymacie oryginalny steelbook, który będziecie mogli odebrać podczas zakupu gry.

  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w salonach Empik gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Voodoo Boys;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Media Expert gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Valentinos;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Euro RTV AGD oraz Media Markt gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Maelstrom.

Ciekawą ofertę przygotowano też dla osób, które zdecydują się zainwestować w grę w sieci sklepów Media Expert lub Media Markt. W ich przypadku, prócz steelbooka, dostaniecie też wyjątkowy plakat, a promocja ważna jest do wyczerpania zapasów.

Jeśli nie kupujecie stacjonarnie i preferujecie zakupy w internecie, także możecie liczyć na specjalny bonus. Do zamówień w wybranych sklepach internetowych dodawany będzie oryginalny brelok, a w sklepie muve.pl klienci otrzymają, oprócz breloka, steelbook Tiger Claws.

Na tym wieści na temat pre-orderów się nie kończą. W ofercie przedsprzedażowej pojawiły się bowiem oficjalne 24-centymetrowe figurki przedstawiające głównego bohatera oraz Johny'ego Silverhanda, a także poradnik do gry opracowany przez wydawnictwo Piggyback.

Wszystkie wymienione produkty można zamawiać na: 3Kropki.pl, cdp.pl, empik.com, euro.com.pl, gamedot.pl, grymel.pl, konsoleigry.pl, MediaExpert.pl, MediaMarkt.pl, merlin.pl, mobisoft.pl, morele.net, muve.pl, Neonet.pl, wirtus.pl oraz x-kom.pl.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 19 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?