Mortal Kombat 11: Aftermath - zwiastun prezentujący Fujina

Deweloperzy Mortal Kombat 11 prezentują nowy materiał filmowy, promujący projekt.

@ 20.05.2020, 14:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Mortal Kombat 11: Aftermath - zwiastun prezentujący Fujina

Mortal Kombat 11: Aftermath to sporych rozmiarów rozszerzenie fabularne, przeznaczone dla ostatniej części cyklu Mortal Kombat. Jego premiera nastąpi już niebawem, a deweloperzy aktywnie promują swoje dzieło.

Mortal Kombat 11: Aftermath wprowadzi do gry m.in. trzy całkiem nowe postaci. Jedna z nich to specjalista od wiatru zwany Fujin. Za sprawą poniższego materiału filmowego, możecie się z nim zapoznać i rzucić okiem na jego unikatowe umiejętności.

Fujin to brat Raidena. Będzie on jednym z trzech nowych wojowników wprowadzonych za sprawą Mortal Kombat 11: Aftermath. W przeciwieństwie do starszego brata, który kontroluje pioruny, Fujin specjalizuje się w wietrze, z którego potrafi korzystać, by wyprowadzać oponentów z równowagi.

Mortal Kombat 11: Aftermath dostępne będzie od 26 maja bieżącego roku. Grać będziemy na PC (wymagania), PS4, Xboksie One oraz Switchu.


Sprawdź także:
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?