Ghost of Tsushima - znamy długość gry

Oczywiście będzie ona zależna od sposobu w jaki będziecie grać.

@ 20.05.2020, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Ghost of Tsushima - znamy długość gry

Ghost of Tsushima to największe dzieło studia Sucker Punch. Jego premiera zaplanowana została na lipiec bieżącego roku, a z jednego z wywiadów na temat projektu dowiadujemy się ile mniej więcej czasu potrzeba będzie by dobrnąć do napisów końcowych.

Dyrektor Ghost of Tsushima, Nate Fox, rozmawiał niedawno z redakcją brazylijskiego Voxel. Jedno z pytań dotyczyło właśnie długości gry. Choć Fox nie był w stanie podać konkretnej liczby, albowiem każdy gra inaczej, napisy końcowe powinniśmy ujrzeć po około 40-50 godzinach zabawy.

"To trudne pytanie, ponieważ świat jest wielki i posiada odrębne opowieści. Zrobiliśmy kilka testów z ludźmi grającymi po około 6,5 godzin dziennie, a rezultaty były bardzo różne. Wielu nie skończyło głównego wątku, bo zajęli się eksplorowaniem innych aspektów gry".

Fox został w związku z tym poproszony o sprecyzowanie czy jest na to szansa, że rozgrywka potrwa 40 albo i 50 godzin. Przyznał, że zdecydowanie tak.

"Tak, absolutnie. Ale zalecałbym każdemu zboczenie z głównej drogi i zwiedzenie wyspy Tsushima, ponieważ jest na niej mnóstwo do odkrycia".

Premiera Ghost of Tsushima odbędzie się wyłącznie na PlayStation 4, a grać będziemy od 17 lipca bieżącego roku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, sprawdźcie ostatni gameplay.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?