W czerwcu zobaczymy mnóstwo gier dla PlayStation 5

Sony przygotowuje imprezę, która odbędzie się za nieco ponad 2 tygodnie.

@ 18.05.2020, 11:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

W czerwcu zobaczymy mnóstwo gier dla PlayStation 5

PlayStation 5, podobnie jak obecna konsola Sony, otrzyma najpewniej sporo tytułów ekskluzywnych. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, spora ich liczba zostanie ujawniona w trakcie zaplanowanej na czerwiec imprezy.

Mimo że nie mamy do czynienia z zapowiedzią oficjalną, jest wielce prawdopodobne, że jest coś na rzeczy. Nowe informacje na temat planów Sony docierają do nas za sprawą jednego z redaktorów Venture Beat, Jeffa Grubba.

Grubb opublikował na Twitterze plan imprez, jakie odbędą się w najbliższych tygodnia, a wśród nich jest zaplanowane na dzień 4 czerwca "Slate of PlayStation". Jak widać, nie chodzi o słowo State, ale Slate. Różnica polega na tym, że slate to po prostu zestaw/lista.

Podczas imprezy, wedle Grubba, mamy zobaczyć "mnóstwo" gier przeznaczonych dla PlayStation 5. Część z nich będzie na pewno multiplatformowych, ale nie zabraknie projektów, przy których będziemy się bawić jedynie na platformie Japończyków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:44, 19.05.2020
wojny konsolowe czas zacząć Uśmiech