Ghost of Tsushima - jest nowy materiał ukazujący rozgrywkę

W sieci pojawił się solidny gameplay z nadchodzącego Ghost of Tsushima.

@ 14.05.2020, 23:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Ghost of Tsushima zostało zapowiedziane dość dawno, ale do tej pory mieliśmy jedynie szczątkowe informacje na jego temat. Nie było też konkretnych materiałów ukazujących rozgrywkę. Wreszcie się to jednak zmieniło.

W trakcie dzisiejszego State of Play deweloperzy Ghost of Tsushima, Insomniac Games, postanowili zaprezentować swoje najnowsze dzieło w bardziej kompleksowy sposób. W rezultacie otrzymaliśmy komentowany gameplay, na którym ukazane są najważniejsze elementy gry.

Na poniższym filmie ujrzycie eksplorację, piękny świat, a także - może nawet przede wszystkim - system walki, mający podkreślać fakt, iż głównym bohaterem Ghost of Tsushima jest samuraj. Ciosy wyprowadza on bardzo oszczędnie, ale zarazem wyjątkowo precyzyjnie. Każdy musi być celny i morderczo skuteczny.

Koniecznie rzućcie okiem na film i pamiętajcie, że Ghost of Tsushima trafi do sprzedaży w 17 lipca bieżącego roku. Będzie ono dostępne wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i wygląda na to, że będzie to jeden z ostatnich wielkich projektów ekskluzywnych dla tejże platformy.


Sprawdź także:

Ghost of Tsushima

Premiera: 17 lipca 2020
PS4

Ghost of Tsushima to gra akcji od studia Sucker Punch, przygotowana ekskluzywnie na PlayStation 4.Akcja gry rozpoczyna się w 1274 roku. Są to czasy świetności imperium mo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   08:41, 15.05.2020
Pięknie ten świat przedstawiony w grze wygląda. Sam system walki również dobrze się prezentuje. Moim ulubionym sposobem na eliminowanie wrogów będzie chyba skradanie się i atakowanie niczym duch. A tak nawiązując do treści newsa, to za Ghost of Tsushima odpowiedzialne jest studio Sucker Punch, a nie Insomniac Games.
0 kudosTheCerbis   @   11:40, 15.05.2020
Oglądałem wczoraj. Wrażenia zdecydowanie pozytywne i gdybym tylko posiadał konsolę, byłby to dla mnie must-have. Piękne widoki, śliczna muzyka, fajnie zaimplementowane elementy gameplayu łączące się ze światem gry oraz oczywiście sam setting - jestem na tak. Uśmiech
0 kudosMicMus123456789   @   12:58, 15.05.2020
Widoki są naprawdę niesamowite, tak samo jak przywiązanie do detali i szczegółów. I nie spodziewałem się, że gra zaoferuje różne postawy walki rodem z serii Nioh.
0 kudoskrzywy_banen   @   13:54, 15.05.2020
Podoba mi się, zagram na pewno, w sumie to pierwszy zwiastun tej gry mnie przekonał do zakupu ps4.
Dodaj Odpowiedź