Mafia II na PS4 i XONE sklasyfikowana w Brazylli - pojawiły się kolejne tweety

Mafia II zawitała do brazylijskiego systemu klasyfikacji wiekowej gier wideo o wersjach na PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Oprócz tego na Twitterze marki nadal pojawiają się nowe wpisy.

@ 13.05.2020, 11:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.
pc, ps4, xbox one

Mafia II na PS4 i XONE sklasyfikowana w Brazylli - pojawiły się kolejne tweety

Ostatnie doniesienia na temat serii Mafia coraz częściej pojawiają się w kontekście wypuszczenia na rynek remasteru / zbiorczego wydania drugiej części serii na obecne konsole. Potencjalna Mafia II: Definitive Edition miałaby się ukazać na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, co ostatnie informacje zdają się potwierdzać.

Mafię II bowiem znaleziono w brazylijskim systemie klasyfikacji wiekowej gier wideo. Możemy tam zobaczyć, że oprócz wymienionych platform znalazła się również chmura od Google'a - Google Stadia. Nie dziwiłoby to jakoś bardzo, wszak na razie nie możemy mówić, czy "edycja definitywna" drugiej Mafii byłaby wyłącznie remasterem tekstur i rozdzielczości, czy może czymś więcej.

Pomijając ten wątek, oficjalne konto cyklu od firmy 2K Games na Twitterze wciąż nadaje. 3 dni temu pojawił się pierwszy wpis - "rodzina". Przedwczoraj zaś dołączyła do niego notka zawierająca następujący komunikat: "władza". Wczoraj zaś - "szacunek". Kiedy odniesiemy to do wydarzeń, które miały miejsce w Mafii II, możemy śmiało przypuścić, że to o "dwójkę" właśnie chodzi producentom. Oficjalnego ogłoszenia projektu o nazwie Mafia II: Definitive Edition możemy spodziewać się szybciej, niż się nam wydaje.


Sprawdź także:
Mafia II

Mafia II

Premiera: 24 sierpnia 2010
PC, PS3, XBOX 360

Mafia II to druga odsłona pamiętnej "jedynki" wydanej w 2002 roku przez czeski zespół Illusion Softworks. Wcielamy się we włoskiego imigranta, który szukając szczęścia w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   12:34, 13.05.2020
Czuję się bardzo rozczarowany. Gdyby chodziło o remake pierwszej części byłby hit.
Mafia 2 nawet dzisiaj wygląda pięknie.