Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 - Tony Hawk powraca w pełnej krasie remake'u

Zapowiedziano kolekcję dwóch pierwszych części serii Tony Hawk's Pro Skater - Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 to pełnowymiarowy remake.

@ 13.05.2020, 09:37
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 - Tony Hawk powraca w pełnej krasie remake'u

Tego raczej nikt nie był w stanie przewidzieć - kultowa seria Tony Hawk's Pro Skater powraca za sprawą porządnego remake'u! Studio Vicarious Visions, które odpowiadało w zeszłym roku za Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, tym razem wzięło na warsztat dwie pierwsze odsłony Pro Skatera i we wrześniu - pod auspicjami firmy Activition - wypuści na rynek Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2!

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 ukaże się 4 września tego roku na komputerach osobistych (na razie tylko na Epic Games Store) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zgodnie z tytułem, produkt Vicarious Visions zaoferuje pełny zestaw lokacji z obu części Pro Skatera, włącznie z pełnym ich odświeżeniem - pierwsze fragmenty z rozgrywki możecie zobaczyć w poniższym materiale.

Do remake'u powrócą zarówno levele jak i oryginalna muzyka (ze wszystkimi licencjami), a także tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater. Create-A-Park będzie zawierało nowe modele tras i więcej możliwości modyfikacji. W Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 pojawi się jeszcze więcej celów oraz wyzwań. Deweloperzy zapowiedzieli również wersję demonstracyjną - niestety, bez dokładnej daty jej wypuszczenia!Sprawdź także:
Tony Hawk's Pro Skater 2

Tony Hawk's Pro Skater 2

Premiera: 25 października 2000
PC

Tony Hawk's Pro Skater 2 to już druga część gry, w której wcielamy się w jednego ze znanych sportowców skateboarding’owych. Program umożliwia nam wykonywanie powiet...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:27, 13.05.2020
Jeśli grywalność będzie zbliżona do tej z oryginałów, to przy dobrej cenie można rozważyć zakup. Za remake odpowiadają twórcy odświeżonego Crasha, więc jest szansa, że zrobią to porządnie.
0 kudosTheCerbis   @   12:01, 13.05.2020
I to jest remake warty wydania. Zdecydowanie mnie zainteresowali.