LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga z premierą w październiku?

W sieci pojawiły się ploteczki dotyczące daty premiery gry LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga.

@ 10.05.2020, 16:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga z premierą w październiku?

Na oficjalnym kanale marki Gwiezdne Wojny w ramach portalu YouTube pojawiło się dość interesujące wideo związane z grą LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga. Materiał został oczywiście błyskawicznie usunięty, ale graczom udało się podchwycić coś interesującego.

Ze wspomnianego filmu dowiadywaliśmy się daty premiery LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga. Jeśli wierzyć informacji zawartej pod koniec seansu, premiera nowej odsłony klockowych Gwiezdnych Wojen odbędzie się już 20 października bieżącego roku.

Szybki rzut okiem na kalendarz i już wiemy, że 20 października to wtorek, czyli data lubiana przez wielu wydawców z całego świata. Jest w związku z tym spora szansa na to, że do debiutu faktycznie dojdzie we wspomnianym terminie. Jeśli tak się stanie, grać będziemy wówczas na PC, PS4, Xboksie One oraz Switchu.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga to spore osiągnięcie, jak przyznają twórcy z TT Games. Deweloperzy powzięli bowiem na siebie przygotowanie opowieści obejmującej całą sagę Skywalkerów, co oznacza setki postaci, mnóstwo wątków głównych i pobocznych, otwartą strukturę świata oraz całkiem odmienioną kamerę: w pełni trzecioosobową.


Sprawdź także:
LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga to kolejna przygodowa gra akcji łącząca znane uniwersum filmowe z klockami duńskiej produkcji. Za projekt odpowiada studio Traveller...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?