Chorus - zapowiedziano przygodową grę akcji w mrocznym science-fiction

Chorus to nowa produkcja studia Fishlabs i firmy Deep Silver, zapowiedziana w trakcie programu Inside Xbox. Tytuł osadza akcję w mrocznym science-fiction. Produkcja trafi na Xboksa One i Xboksa serii X w 2021 roku.

@ 07.05.2020, 18:26
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Chorus - zapowiedziano przygodową grę akcji w mrocznym science-fiction

Studio Fishlabs oraz firma Deep Silver w trakcie transmisji programu Inside Xbox ogłosiły swój nowy projekt - Chorus. Projekt ukaże się w 2021 roku na konsolach Xbox series X oraz Xbox One - do tego w programie Smart Delivery, więc kupując kopię na XONE, za darmo dostaniemy wersję dedykowaną na nadchodzącą generację!

Chociaż nie zdradzono zbyt wiele na temat rozgrywki z nadchodzącej produkcji, to z poniższego trailera z fragmentami z rozgrywki możemy wywnioskować, iż będziemy mieli do czynienia z klasyczną przygodową grą akcji, w której oprócz kierowania daną postacią po powierzchniach płaskich, dostaniemy również możliwość przemieszczania w kosmosie!

Chorus bowiem osadza akcję w klimatach science-fiction oraz - co ciekawe - oferuje graczowi dwóch bohaterów. Pierwszym nich jest Nara, pani pilot wspomnianego myśliwca mogącego poruszać się po przestrzeni kosmicznej, mająca za sobą "przeszłość", która próbuje ją dogonić. Drugim zaś jest Opuszczony - wspomniany myśliwiec, posiadający pierwiastek ludzki odpowiadający za czucie i rozumienie.

Chorus będzie tytułem wyłącznie dla pojedynczego gracza, w którym pierwsze skrzypce grają scenariusz oraz elementy RPG-owe (ponieważ protagonistów będziemy mogli ulepszać zdobywanymi umiejętnościami).


Sprawdź także:
Chorus

Chorus

Premiera: 03 grudnia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chorus to futurystyczna strzelanka stworzona przez studio Fishlabs.Chorus osadza akcję w klimatach science-fiction oraz oferuje dwójkę bohaterów. Pierwszym nich jest Nara...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?