Oglądaj z nami Inside Xbox - nowe gry Xbox series X m.in. Assassin's Creed: Valhalla

O godzinie 17 rozpocznie się transmisja programu Inside Xbox - poznamy zapowiedzi nowych gier oraz ogłoszenia konwersji na konsolę Xbox series X.

@ 07.05.2020, 16:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox one, xbox x/s

Oglądaj z nami Inside Xbox - nowe gry Xbox series X m.in. Assassin's Creed: Valhalla

Już za kilkadziesiąt minut, równo o godzinie 17 naszego czasu, rozpocznie się transmisja nowego odcinka programu Inside Xbox. Show w całości poświęcone Xboksowi i debiutującym na nim gier, w tym epizodzie skupi się na produkcjach globalnych partnerów (tzw. deweloperów third-part), które ukażą się na nowej generacji konsol.

Według przecieków oraz plotek, spodziewać możemy się zapowiedzi nowych produkcji oraz ogłoszeń konwersji z obecnej generacji aktualnych/dopiero mających wyjść tytułów na Xboksa z serii X. Premiera konsoli według ostatnich doniesień to ciągle końcówka tego roku, mimo pandemii koronawirusa.

W trakcie Inside Xbox na pewno zobaczymy materiał z silnika gry Assassin's Creed: Valhalla - dyrektor kreatywny najnowszego Assassin's Creed ogłosił dzisiaj, że nie będzie to czysty gameplay.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?