Summer Game Fest 2020 - na 12 maja zapowiedziano ujawnienie nowej gry

Geoff Keighley zaprasza na pierwsze autorskie wydarzenie w ramach Summer Game Fest 2020 - ma na nim odbyć się zapowiedź niewidzianej wcześniej gry.

@ 07.05.2020, 14:24
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

Summer Game Fest 2020 - na 12 maja zapowiedziano ujawnienie nowej gry

Jakiś czas temu Geoff Keighley, twórca i prowadzący coroczną galę The Game Awards, zapowiedział swój nowy projekt - Summer Game Fest 2020. Ta inicjatywa zebrała wokół siebie szereg wydawców oraz producentów. Internetowe wydarzenia zebrane pod tym sztandarem odbywać się będą na przestrzeni czterech miesięcy, a pierwszy event będzie miał miejsce już dzisiaj.

Summer Game Fest 2020 to szereg streamów, zapowiedzi, internetowych wersji niedawnych stacjonarnych targów. Dziś, 7 maja, o godzinie 17 naszego czasu odbędzie się Inside Xbox - pierwsza inicjatywa na liście Summer Game Fest - na którym zobaczymy gry zmierzające na nową konsolę Microsoftu. Do sieci właśnie trafiła pełna rozkładówka - kolejne wydarzenie odbędzie się 12 maja, gdzie poznamy "zaskakującą zapowiedź nowej gry".

Sunrise #1 opatrzone zostało opisem: "dołącz do Geoffa Keighley'a na ujawnienie zaskakującej gry". Transmisja została zaplanowana na godzinę 18 polskiego czasu. Co to może być? Patrząc na listę deweloperów i wydawców uczestniczących może to być dosłownie wszystko. Niedługo jednak przekonamy się na własne oczy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?