Crucible - darmowa strzelanka od Amazon Games zadebiutuje 20 maja

Amazon Games zapowiedziało, że 20 maja na komputerach osobistych wypuści multiplayerową strzelankę utrzymaną w konwencji Paragon czy Battleborn - Crucible. Tytuł studia Relentless jest darmowy.

@ 07.05.2020, 12:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Crucible - darmowa strzelanka od Amazon Games zadebiutuje 20 maja

Dywizja giganta internetowej sprzedaży, Amazon Games, zapowiedziało swoją nową grę autorstwa Relentless Studios - darmową, trzecioosobową strzelankę nastawioną na kooperację z innymi graczami pt. Crucible. Dzieło można porównać do połączania Battleborne'a z Paragonem od Epic Games. Tytuł mimo, że dopiero doczekał się pierwszego zwiastuna i kilku ujęć z rozgrywki, już otrzymał datę premiery - 20 maja!

Crucible ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych (na platformie Steam) już za niespełna trzy tygodnie. Produkcja utrzymana zostanie w modelu biznesowym free to play, co oznacza wewnętrzne mikrotransakcje, jednak w ogólnym rozrachunku będzie darmowa dla wszystkich chętnych.

Tytuł studia Relentless oferować ma dynamiczne starcia dwóch kilkuosobowych drużyn w trzech różnych trybach zabawy. Całość przypomina nieco, oprócz wspomnianych dwóch produkcji, także mającego dopiero wyjść Disintegration od V1 Interactive.

Co ciekawe, ilość członków każdego z teamów zmienia się w zależności o trybu gry: w Heart of the Hives naprzeciw siebie stają czteroosobowe zespoły i polują na gigantycznych bossów (Hive'ów); Harvester Command to już dwie ośmioosobowe drużyny (typowe capture the flag), zaś Alpha Hunters - osiem drużyn po dwie osoby (bardziej battle royale - ostatni żywy zespół wygrywa).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?