EA Play 2020 będzie w pełni cyfrowe

Wydarzenie zaplanowano na pierwszą połowę czerwca.

@ 04.05.2020, 20:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x

EA Play 2020 będzie w pełni cyfrowe

Tegoroczne targi E3 zostały anulowane ze względu na pandemię koronawirusa. Na szczęście nie oznacza to, że najwięksi światowi wydawcy nie przygotują prezentacji opracowywanych przez siebie gier. Wręcz przeciwnie.

Electronic Arts ujawniło, że przygotowuje EA Play 2020. Co ciekawe, wydarzenie będzie w pełni cyfrowe, a zatem będziemy w nim uczestniczyć wyłącznie za sprawą sieci Internet. EA Play Live zaplanowano na dzień 12 czerwca na godzinę 02:00 czasu polskiego.

Czego możemy się spodziewać? Wydawca zapowiada zwiastuny już obecnych i zapowiedzianych dotychczas gier, a także całkiem nowe, nieujawnione do tej pory tytuły. Część będzie najpewniej dedykowana konsolom bieżącym, ale przypuszczam, że korporacja kładzie obecnie coraz większy nacisk na next-geny.

Jak zwykle, wszystkie informacje z imprezy będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?