Amnesia: Mroczny Obłęd za darmo w Epic Games Store

Prócz Amnesii za darmo zdobędziecie też RPG akcji pod tytułem Crashlands.

@ 01.05.2020, 14:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Amnesia: Mroczny Obłęd za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store regularnie oddaje w nasze ręce gry. Praktycznie co tydzień liczyć możemy na jakieś darmowe projekty, a tym razem da się zgarnąć prawdziwą perełkę.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w ciągu najbliższych kilku dni, a konkretniej do 7 maja bieżącego roku, za darmo na Epic Games Store zdobyć możecie Amnesia: Mroczny Obłęd. Dodatkowo właściciele sklepu oddają w nasze ręce Crashlands.

Co zrobić, by zgarnąć oba tytuły? W zasadzie wystarczy zainstalować i uruchomić Epic Games Launcher. Tam należy znaleźć wymienione projekty i dodać je do zestawu posiadanych gier. Nie wymaga to uiszczania żadnej opłaty, więc bez obaw.

Kończąc nadmienię, że w przyszłym tygodniu za darmo będziecie w stanie zdobyć Death Coming, grę logiczną opracowaną przez studio NExT.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?