NieR Replicant to więcej niż remaster

Dyrektor serii przyznaje, że kluczową rolę w dewelopingu odgrywa studio Platinum Games.

@ 29.04.2020, 11:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

NieR Replicant to więcej niż remaster

Jakiś czas temu ujawniono, że NieR Automata trafi do sprzedaży w nowej postaci, a konkretniej jako NieR Replicant. Jak się okazuje, nie będzie to po prostu zremasterowana wersja poprzednika, ale mocno usprawniony projekt, stanowiący rozwinięcie oryginału.

Wieści na temat NieR Replicant docierają do nas za sprawą redakcji magazynu Famitsu. Opublikowano w nim wywiad z dyrektorem serii, Yoko Taro, rozmawiającym na temat tego, czego możemy spodziewać się po nowym przedsięwzięciu, w które zaangażowane jest Platinum Games (choć nie wiemy w jak dużym zakresie).

Podczas konwersacji Taro przyznał, że NieR Replicant to coś więcej niż zwykły remaster. Twórcy oddadzą w nasze ręce m.in. nowe postaci, nowe wątki fabularne, a nawet niedostępne do tej pory zakończenie. Liczyć możemy też oczywiście na poprawioną oprawę audio-wizualną oraz różne mniejsze i większe usprawnienia.

NieR Replicant zadebiutuje na PC, PS4 oraz Xboksie One. Terminu premiery na razie nie ujawniono.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?