The Last of Us: Part II - zamieszanie związane z wyciekiem fabuły

Do sieci przedostała się masa spoilerów dotyczących The Last of Us: Part II od studia Naughty Dogs - w tym zakończenie.

@ 28.04.2020, 08:45
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4

The Last of Us: Part II - zamieszanie związane z wyciekiem fabuły

Wczoraj wiele wydarzyło się na podwórku Sony. Najpierw, niespodziewanie, The Last of Us: Part II zostało zbombardowane spoilerami przez testera zdenerwowanego opóźnianiem płatności za wykonaną pracę ze strony Naughty Dog, a później pojawiła się nowa data premiery tej przygodowej gry akcji. Do tego Ghost of Tsushima zaliczyła drobne opóźnienie.

The Last of Us: Part II to jedna z tych gier, która mimo zaplanowanego jeszcze na zeszły rok terminu wydania, jeszcze nie ukazała się na rynku. Różne były powody obsuw, jednak ta ostatnia - przez pandemię koronawirusa - najboleśniej uderzyła w fanów, bowiem mimo iż produkt jest już de facto ukończony, to nie może być sprzedawany z powodu zamknięcia stacjonarnych sklepów (mimo wszystko fizyczne wydania to jednak nadal większość przychodu z tak dużych premier).

Rozgoryczenie dało się we znaki nie tylko fanom, ale też i osobom pracującym nad nowymi przygodami Ellie. Jak można przeczytać na niektórych stronach, za wyciek całej fabuły i fragmentów gameplayu (nie można ich już znaleźć w jednym miejscu, moderatorzy na Reddicie czy 4chanie pracują w pocie czoła nad cenzurowaniem tego typu treści - niemniej zdeterminowani mogą sobie pogooglować) odpowiada zirytowany sytuacją związaną z opóźnianiem płatności tester.

W związku z tym zajściem, studio Naughty Dog opublikowało na Twitterze oficjalny komunikat (uważajcie na ukryte odpowiedzi - po coś zostały w końcu schowane, prawda?):


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?