Final Fantasy VII Remake - gracz znalazł sposób na zagranie Red XIII

Fani Red XIII mogą w końcu się cieszyć - jest wreszcie sposób na uczynienie hybrydy lwa i wilka z Final Fantasy VII Remake grywalną. Tak jakby.

@ 27.04.2020, 23:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Final Fantasy VII Remake - gracz znalazł sposób na zagranie Red XIII

Dla wielu fanów marki Final Fantasy chęć grania jako Red XIII była wielka, a wystawianie go jako gościa było satysfakcjonujące przez krótki czas. Ostatecznie sprawiło to, że znacznie bardziej rozczarowującym był fakt, iż remake Final Fantasy VII nie dawał nam szansy bezpośredniego kontrolowania niesamowitej hybrydy lwa i wilka w bitwie.

Jak się okazuje, inżynier oprogramowania i haker Luciano „Xeeynamo” Ciccariello przyszedł graczom na ratunek, aktualizując edytor w grze Kingdom Hearts, aby współpracował z Final Fantasy VII Remake. Odkrył, że dzięki edycji zapisu można kontrolować ruchy Red XIII tak samo, jak innych grywalnych postaci.

Kultowy bohater może atakować, unikać i blokować. Niestety nie da się zmienić jego ekwipunku ani materiałów, używać magii ani Limit Breaków. Pokrzepiające jest jednak to, że mamy szansę choć na chwilę wcielić się w tę wyjątkową postać. W kolejnych odsłonach hybryda z pewnością będzie grywalna, ponieważ ma swoją własną, dość emocjonującą historię do opowiedzenia.

To ekscytujące zobaczyć, co społeczność będzie mogła zrobić z tym tytułem i danymi gry w przyszłości. Nie możemy się doczekać, aby ujrzeć więcej rozgrywki z udziałem Red XIII, a także sekretów ujawnianych w miarę upływu czasu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?