Quantum Error skorzysta z możliwości kontrolera DualSense

Deweloperzy widzą duży potencjał w haptyce oraz spustach.

@ 24.04.2020, 10:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Quantum Error skorzysta z możliwości kontrolera DualSense

Quantum Error to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier przeznaczonych dla konsoli PlayStation 5. Nowe dzieło studia TeamKill Media traktuje platformę Japończyków jako priorytetową i mniej więcej dlatego skorzysta też z możliwości kontrolera DualSense. Jedną z unikatowych funkcji akcesorium mają być stawiające opór triggery.

"Nowe triggery oraz haptyka pozwalają prowadzić interakcję z graczem na nowe fantastyczne sposoby, gry są w stanie lepiej wyrażać konkretne momenty rozgrywki", powiedział Dakoda Jones z TeamKill Media.

"Planujemy wykorzystać nowe funkcje, a w szczególności gaptykę oraz triggery. Możliwość regulowania oporu na triggerach to świetny sposób dodawania napięcia oraz pogłębiania doznań. Dla przykładu, możemy skorzystać z tego w jakiejś łamigłówce, w której starasz się coś podważyć, by opuścić wybrany obszar".

Quantum Error trafi do sprzedaży na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Dokładnego terminu jeszcze nie znamy, ale z ujawnionych dotychczas informacji wynika, że rozgrywka w grze przypominać będzie DOOM 3 oraz Dead Space.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?