Borderlands 3 otrzyma jutro Mayhem Mode 2.0

Deweloperzy oddadzą w ręce graczy podrasowany tryb Mayhem, a także sporo innych zmian.

@ 22.04.2020, 09:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 otrzyma jutro Mayhem Mode 2.0

W marcu bieżącego roku studio Gearbox Software zapowiedziało sporą aktualizację dla Borderlands 3. Update nazwano Mayhem Mode 2.0, a jego premierę zaplanowano na dzień 23 kwietnia, czyli na jutro.

Jak sama nazwa wskazuje, najważniejszym elementem aktualizacji jest tryb Mayhem w wersji 2.0. Jeśli się na niego zdecydujecie, będziecie uczestniczyć w rozgrywkach rzucających w waszym kierunku coraz większe wyzwania. Tryb odblokowujecie po ukończeniu kampanii fabularnej (tak samo, jak jego pierwszą wersję).

Żeby było ciekawie oraz aby rozgrywki mocniej angażowały, twórcy opracowali 25 modyfikatorów, wpływających na przebieg zabawy. W miarę postępów w trybie Mayhem, liczyć możecie na coraz lepsze bronie. Osiem giwer będzie legendarnych, ale ich zdobycie będzie związane z pokonaniem bossów.

Pamiętajcie, tryb Mayhem 2.0 debiutuje już jutro, a wraz z nimi sporo innych zmian i poprawek. Aktualizacja dostępna będzie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?