Powstaje Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered?

Jego premiera może nastąpić w kilku najbliższych miesiącach.

@ 20.04.2020, 12:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Powstaje Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered?

Przed kilkoma tygodniami na PlayStation 4 zadebiutowała zremasterowana wersja Call of Duty: Modern Warfare 2. jak się okazuje, "trójka" także zostanie niebawem wydana w podrasowanej formie. Na to przynajmniej wskazują krążące w sieci doniesienia.

Osoba odpowiedzialna za sporo interesujących przecieków związanych z marką Call of Duty, TheGamingRevolution, opublikowała niedawno w sieci materiał filmowy, z którego dowiadujemy się, że od jakiegoś czasu opracowywane jest Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered.

Cała trylogia, w zremasterowanej postaci, trafić miała do sprzedaży w 2018 roku, niemniej jednak gry postanowiono podzielić, a później z "dwójki" oraz "trójki" wyrzucono tryb rozgrywek wieloosobowych, skupiając się jedynie na kampanii przeznaczonej dla jednego gracza.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered zadebiutowało najpierw na PS4, co oznacza, że "trójka" także przez pewien czas może być dostępna wyłącznie na obecnej konsoli Japończyków. Czy tak rzeczywiście będzie, przekonamy się dopiero po premierze.

Sytuacja jest rozwojowa, więc nowe informacje w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?