The Last of Us: Part II - poznaliśmy nową datę premiery gry?

Wygląda na to, że zaliczy ona mniej więcej miesięczne opóźnienie.

@ 20.04.2020, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

The Last of Us: Part II - poznaliśmy nową datę premiery gry?

Całkiem niedawno w sieci pojawiła się zaskakująca informacja o tym, że premiera The Last of Us: Part II, zaplanowana na końcówkę maja, została przesunięta, a na domiar złego firma Sony nie ujawniła nowego terminu wydania gry.

Sytuacja może się jednak wreszcie klarować. Po pierwsze, coraz więcej krajów decyduje się na odmrażanie gospodarek, a po drugie, pojawił się przeciek wskazujący na to, że do premiery The Last of Us: Part II może dojść mniej więcej miesiąc później, czyli w czerwcu.

Owy przeciek dociera do nas za sprawą obsługi sklepu Amazon. Na jego łamach widnieje karta najnowszego projektu studia Naughty Dog, a na tejże karcie znaleźć można było przez chwilę termin 26 czerwca. Oczywiście kartę szybko edytowano, ale w sieci nic nie ginie i udało się uchwycić screenshota.

Czy termin 26 czerwca jest realny? Jak najbardziej. Doszłoby jednak wówczas do opóźnienia premiery Ghost of Tsushima, które ma trafić do sklepów we wspomnianym dniu. Możliwe, że także ono zaliczyłoby w rezultacie około miesięczną obsuwę.

Czekamy na potwierdzone informacje, a jak tylko się pojawią, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:51, 20.04.2020
Wydaje mi się to pomyłką, bo gdyby tak było to czemu z marszu anulowali zamówienia i zwracali pieniądze za pre-ordery. Mogli wystosować maila o przesunięciu premiery i tyle.
0 kudosdabi132   @   21:10, 20.04.2020
Wcale bym się nie zdziwił gdyby premierę przesunięto, ale czy o miesiąc. Wydaje mi się, że obsuwa może być większa, podobnie z Ghost of Tsushima, choć póki co nic o tym nie mówią.