Marvel’s Avengers - zobaczcie system modyfikowania postaci

Twórcy oddają w nasze ręce całkiem rozbudowane narzędzie.

@ 17.04.2020, 09:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Marvel’s Avengers - zobaczcie system modyfikowania postaci

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący grę Marvel’s Avengers. Wideo opublikowane przez wydawcę skupia się na tym, by pokazać nam możliwości modyfikowania wyglądu - choć nie tylko - postaci.

Bohaterowie są w centrum Marvel’s Avengers oraz wszystkich systemów gry. Z tego względu możliwe jest zmienianie ich ubiorów, jak również umiejętności specjalnych. Każdy dzięki temu będzie w stanie do pewnego stopnia dopasować do siebie prowadzonych protagonistów.

Strojów i umiejętności na początku ma być sporo, a kolejne będziemy dostawać w ramach aktualizacji, tudzież płatnych dodatków. Już teraz możecie zgarnąć dodatkowe kosmetyczne drobnostki, jeśli zdecydujecie się na jedną ze specjalnych wersji gry, jak również na złożenie zamówienia przedpremierowego.

Debiut Marvel’s Avengers zaplanowano na dzień 4 września, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Pierwotnie termin wydania projektu ustalono na maj, ale ostatecznie zdecydowano się na delikatne opóźnienie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:09, 17.04.2020
Ten system dobierania sprzętu czy misji przypomina mi trochę te z Destiny 2.
0 kudosTenMarian   @   16:51, 17.04.2020
Cytat: MicMus123456789
Ten system dobierania sprzętu czy misji przypomina mi trochę te z Destiny 2.
Fajniejszy imo