World War Z, kooperacyjna strzelanka, trafi na Nintendo Switch

Dyrektor generalny studia Saber Interactive zapowiedział, że w maju tego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 pojawi się World War Z: Game of the Year Edition z nową zawartością, a w jeszcze 2020 zadebiutuje wydanie na konsolę Nintendo Switch.

@ 16.04.2020, 14:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
switch

World War Z, kooperacyjna strzelanka, trafi na Nintendo Switch

World War Z to kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa z silnym, multiplayerowym akcentem (jak większość gier projektowanych z myślą o co-opie). Produkcja autorstwa studia Saber Interactive luźno nawiązywała do swojego filmowego oryginału, oferując jedynie podobne scenerie i moty walki o przetrwanie. Tytuł ukazał się na rynku w połowie zeszłego roku, a właśnie zapowiedziano wydanie Game of the Year Edition oraz edycję dedykowaną konsoli Nintendo Switch.

World War Z dokładnie 5 maja tego roku ukaże się na platformach docelowych - komputerach osobistych (tylko na Epic Games Store i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 - w wydaniu GOTY, zawierając wszystkie wypuszczone do tej pory rozszerzenia, a także z nową zawartością - pukawkami, strojami dla postaci oraz nową kampanią w Paryżu. Tak zapowiedział dyrektor generalny Saber Interactive, Matt Karch, redakcji serwisu IGN.

Oprócz tego Karch zapowiedział przeniesienie TPS-a na konsolę Nintendo Switch. Niestety, nie podano dokładniejszych informacji, chociażby na temat ilości klatek na sekundę czy jakości portu, o dacie wydania nie wspominając. Wszystko jednak ma odbyć się jeszcze w 2020 r.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?