Desperados III pojawi się w wyjątkowej edycji kolekcjonerskiej

Firma THQ Nordic zapowiedziała, że oprócz standardowych wydań gry Desperados III, tytuł pojawi się również w edycji kolekcjonerskiej.

@ 15.04.2020, 11:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Desperados III pojawi się w wyjątkowej edycji kolekcjonerskiej

Firma THQ Nordic, wydawca gry Desperados III, będącej w produkcji w studiu Mimimi Productions, ogłosiła właśnie specjalną edycję nadchodzącej strategii turowej! Kolekcjonerka pod względem pomysłu czy wykonania będzie jedną z ciekawszych na rynku. Produkt ma zadebiutować latem tego roku, razem z premierą samego tytułu.

Edycja kolekcjonerska Desperados III ukaże się również w Polsce, co w informacji prasowej potwierdziła firma Koch Media Polska, będąca dystrybutorem nowego Desperadosa na rodzimym rynku. Niestety, jeszcze nie zdradzono ceny tego wydania, a może być ona wysoka, zważywszy na zawartość.

Pierwszoplanową rolę tworzą tutaj bowiem figurki - miniatury wszystkich pięciorga charyzmatycznych bohaterów serii: Johna Coopera, Kate O'Hary, Doca McCoya, Isabelle Moreau oraz Hectora Mendozy. Każda z nich będzie miała 16 centymetrów wysokości i będzie można umieścić je na specjalnej podstawce, będącej jednocześnie pozytywką wygrywającą melodię z gry! Wizualizację możecie obejrzeć na grafice powyżej.

Oprócz tego w zestawie znajdzie się:

  • Pudełko z grą na wybraną platformę
  • Artbook
  • Płyta CD ze ścieżką dźwiękową
  • Przepustka Sezonowa na 3 nowe misje fabularne, dostępne po premierze gry
  • Osiem pocztówek z ilustracjami z gry
  • Ozdobne pudełko na całość

Sprawdź także:
Desperados III

Desperados III

Premiera: 16 czerwca 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Desperados 3 to kolejna część popularnej serii taktycznych gier akcji. Za produkcję tytułu odpowiada studio Mimimi Productions, autorzy świetnego Shadow Tactics: Blades o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?