Remnant: From the Ashes - Swamps of Corsus - pierwsze DLC wyjdzie 28 kwietnia

Zapowiedziano pierwszy dodatek do przygodowej gry akcji z elementami hack & slasha i strzelanki Remnant: From the Ashes. Rozszerzenie Swamps of Corsus wyjdzie na razie tylko na PC - premiera 28 kwietnia.

@ 15.04.2020, 10:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Remnant: From the Ashes - Swamps of Corsus - pierwsze DLC wyjdzie 28 kwietnia

Do Remnant: From the Ashes trafi w najbliższym czasie pierwszy płatny dodatek! Studio Gunfire Games oraz firma Perfect World Entertainment zapowiedziały, że pod koniec tego miesiąca na komputery osobiste - a w późniejszym terminie na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 - trafi Remnant: From the Ashes - Swamps of Corsus. Rozszerzenie przyniesie sporo nowej zawartości, a także kolejny tryb rozgrywki.

Remnant: From the Ashes - Swamps of Corsus ukaże się w pierwszej kolejności na PC-tach (Steam) - premiera odbędzie się 28 kwietnia tego roku. W "późniejszym terminie" zaś DLC ma zostać udostępnione konsolowcom - nie podano nawet przybliżonej daty.

W każdym razie Swamps of Corsus, jak sama nazwa wskazuje, zaoferuje ulepszony świat Corsus, wraz ze wszystkimi jego zagrożeniami. Dostaniemy trzy nowe giwery oraz modyfikacje do nich, cztery poboczne podziemia, bossów oraz przeciwników. Najistotniejsze wydaje się jednak dodanie nowego wariantu gry - utrzymanego w charakterze roguelike Survival Mode. Zaczynamy w nim od zera, wyłącznie z pistoletem oraz jednym życiem - po jego utracie musimy zacząć wszystko od nowa.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?