Gears Tactics otrzymało zwiastun premierowy

Film pokazuje między innymi zarys fabularny projektu.

@ 14.04.2020, 11:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Gears Tactics otrzymało zwiastun premierowy

Gears Tactics to najnowszy projekt w uniwersum cyklu Gears of War, mający zadebiutować na rynku pod koniec kwietnia. W związku ze zbliżającym się terminem premiery, twórcy przygotowali specjalny zwiastun.

Zwiastun premierowy Gears Tactics skupia się na kilku najważniejszych elementach gry: fabule, progresji oraz toczeniu pojedynków z przeciwnikami. Dowiadujemy się z niego między innymi zarysu opowieści, a także charakterystyki najważniejszych postaci, z jakimi będziemy mieli do czynienia.

Kampania fabularna w Gears Tactics pochłonie nas na około 40 godzin. W trakcie zabawy eksplorować będziemy wirtualne środowisko, rozwijać prowadzony oddział, a także uczestniczyć w turowych pojedynkach. Całość do pewnego stopnia przypomina słynny cykl XCOM. Gra jest przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza.

Premiera Gears Tactics zaplanowana została na 28 kwietnia bieżącego roku, a przed zakupem sprawdźcie wymagania sprzętowe. Jak na razie nie wiemy kiedy zadebiutuje ono na Xboksie One, albowiem zapowiedzi w tym temacie nie było.


Sprawdź także:
Gears Tactics

Gears Tactics

Premiera: 28 kwietnia 2020
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Gears Tactics to spin-off serii Gears of War próbujący swych sił w starciu z taktycznymi, turowymi strategiami. Za projekt odpowiada studio Splash Damage, słynące raczej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?