Kolejne doniesienia na temat powrotu marki Silent Hill

Oczywiście na razie wciąż nie ma potwierdzenia ze strony wydawcy.

@ 10.04.2020, 12:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Kolejne doniesienia na temat powrotu marki Silent Hill

Plotki na temat powrotu Silent Hill nawiedzają nasze łamy dość regularnie. Czasem mamy wieści pozytywne, a czasem stanowisko wydawcy, który dementuje wszystko, jak leci. Tym razem przychodzimy do Was z informacją z pierwszej z tych grup.

Nowa garść plotek pojawiła się na popularnym forum gamingowym ResetERA, a za jej publikację odpowiedzialny jest niejaki KatharsisT. Napisał on, że reboot cyklu faktycznie jest opracowywany, a stoi za nim ekipa Team Silent, która przygotowała cztery pierwsze jego odsłony.

Przy grze pracuje reżyser Keiichiro Toyama, ilustrator Masahiro Ito oraz kompozytor Akira Yamaoka. Gra ma być rzekomo kolaboracją pomiędzy Konami oraz Sony. Druga z wymienionych firm ma zająć się faktycznym dewelopingiem. Stopnia zaangażowania drugiej nie znamy, ale może chodzić po prostu o sprzedaż licencji.

Co ciekawe, post na łamach wspomnianego portalu to nie jedyna nowa pogłoska związana z Silent Hill. Wczoraj pojawiła się jeszcze jedna. Otóż artysta specjalizujący się w Manga, Suehiro Maruo, opublikował na Intagramie i Tumblerze interesujący wpis, pokazujący nagrobek z napisem Silent Hills. Pod nim widnieje natomiast napis "Popołudniowe zaproszenia, mamy nadzieję, że skorzystacie". Drugie zdjęcie pokazuje biuro Konami.

Nie byłoby w tym w sumie niczego dziwnego, gdy nie fakt, że Maruo specjalizuje się w Manga w klimatach horrorów. Możliwe, że będzie on przygotowywał jakieś komiksy nawiązujące do rebootu cyklu? Tego niestety nie wiemy, ale wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?