Cyberpunk 2077 zaoferuje co najmniej tyle samo dodatków, co Wiedźmin 3

Adam Kiciński, członek zarządu CD Projekt S.A., zapowiedział, że Cyberpunk 2077 dostanie nie mniej dodatków niż Wiedźmin 3.

@ 10.04.2020, 10:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Cyberpunk 2077 zaoferuje co najmniej tyle samo dodatków, co Wiedźmin 3

Szalejąca na świecie pandemia koronawirusa dość skutecznie krzyżuje plany - nie tylko producentom gier, muzyki czy filmów, ale przede wszystkim zwykłych ludzi. Cyberpunk 2077 również zaliczył obsuwę z kwietniowego terminu na wrześniowy, niemniej jednak decyzja o nowej dacie wydania nie była wówczas podyktowana pandemią.

Deweloperzy w ostatniej informacji zapewnili, że są w stanie utrzymać ogłoszony na początku tego roku termin (17 września). Dziś z kolei Adam Kiciński, członek zarządu spółki CD Projekt S.A., w sesji pytań i odpowiedzi z inwestorami ujawnił, że Cyberpunk 2077 otrzyma co najmniej tyle dodatków, co Wiedźmin 3! W Dzikim Gonie struktura była następująca: czyli dwa duże - Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - i 16 mniejszych.

Co do przyszłych planów studia CD Projekt RED, na pierwszym miejscu jest multiplayer dedykowany Cyberpunkowi (trafi na rynek nie wcześniej niż w 2022 roku) oraz następny Wiedźmin (co prawda nie "czwórka", aczkolwiek tytuł AAA z tego uniwersum). Czy w międzyczasie "Redzi" czymś nas zaskoczą - zobaczymy.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 19 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?