Grounded - survival Obsidianu 28 lipca trafi do Xbox Preview i Steam Early Access

W programie Inside Xbox ujawniono, że 28 lipca Grounded, nowa gra studia Obsidian Entertainment, trafi do Xbox Preview i Steam Early Access. Pojawił się też zwiastun fabularny gry.

@ 09.04.2020, 08:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one

Grounded - survival Obsidianu 28 lipca trafi do Xbox Preview i Steam Early Access

Grounded, nowe dzieło studia Obsidian Entertainment, w lipcu trafi do programów Xbox Preivew oraz Steam Early Access. W zakończonej niedawno transmisji programu Inside Xbox, reżyser gry, Adam Brennecke i menadżer social mediów, Shyla Schofield, ujawnili więcej szczegółów na temat nietypowej gry survivalowej oraz pokazano zwiastun fabularny. Po streamie do sieci trafił nowy, blisko 45-minutowy gameplay z komentarzem!

Grounded dokładnie 28 lipca zadebiutuje we wczesnym dostępie na Xboksie One (Xbox Preview) oraz Steamie. Informacji towarzyszył nowy zwiastun gry, który przybliżył fabularne tło. W najnowszej produkcji autorstwa studia Obsidian Entertainment, autorów takich zacnych cRPG-ów jak Pillars of Eternity czy The Outer Worlds, wcielamy się w postać zmniejszoną do rozmiarów mrówki. Wszystko wskazuje na to, że spodowane to zostało tajemniczą maszyną - w trakcie rozgrywki towarzyszy nam robot BURG.L, będący przewodnikiem i mentorem. W tle dodatkowo przewija się wątek tajemniczej korporacji (?), obserwującej nasze poczynania.

Grounded w przeciwieństwie do poprzednich dzieł deweloperów jest tytułem nastawionym na survival - rozgrywka stawia na zbieranie potrzebnych elementów, crafting, budowanie bazy i ochronę przez wściekłą fauną, która chce nas pożreć.


Sprawdź także:
Grounded

Grounded

Premiera: 27 września 2022
PC, XBOX ONE

Grounded to lekko prześmiewczy survival od autorów m.in. The Outer World, studia Obsidian Entertainment. Bohaterowie wcielają się w nim w ludzi wielkości mrówek i muszą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?