Gears 5 - rusza darmowy weekend z grą

Za darmo bawić możecie się do najbliższej niedzieli.

@ 08.04.2020, 19:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić Gears 5? Nadchodzi świetna ku temu okazja. Microsoft zapowiedział, że w najbliższych kilku dniach ostatnia odsłona słynnego cyklu dostępna będzie całkowicie za darmo.

Gears 5 możecie ograć bez żadnych opłat do 12 kwietnia bieżącego roku, czyli do najbliższej niedzieli. Jako że chodzi o tryb rozgrywek wieloosobowych, trzeba posiadać Xbox Live Gold albo Game Pass Ultimate (w przypadku drugiej subskrypcji grać możecie w dowolnym momencie).

Pamiętajcie, że inicjatywa trwa jedynie do 12 kwietnia. Gears 5 dostępne jest na PC (wymagania) oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zakup pełnej wersji produkcji, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?