Gears Tactics ozłocone, premiera niezagrożona

Do debiutu nowej gry Microsoftu dojdzie jeszcze w kwietniu.

@ 08.04.2020, 18:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Gears Tactics to, jak sama nazwa wskazuje, gra taktyczna, której akcja nawiązuje do uniwersum Gears of War. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie zostało już ukończone i zyskało status złoty.

Gears Tactics przeznaczone jest - póki co - wyłącznie dla posiadaczy komputerów osobistych. W ramach zabawy przebrniemy przez ponad 40 godzin głównego wątki fabularnego, którego główną bohaterką jest Gabe Diaz. Wraz z ojcem Kait, Diaz zbiera ekipę, która następnie bierze udział w wielu niebezpiecznych starciach.

Nowy projekt Microsoftu pod wieloma względami przypomina cykl XCOM. O tym, jak bardzo przekonamy się niebawem. Premiera Gears Tactics zaplanowana została na dzień 28 kwietnia bieżącego roku. Wówczas przedsięwzięcie będziemy w stanie sprawdzić na PC. Wersja dla Xboksa One zadebiutuje w późniejszym czasie.


Sprawdź także:

Gears Tactics

Premiera: 28 kwietnia 2020
PC, XBOX ONE

Gears Tactics to spin-off serii Gears of War próbujący swych sił w starciu z taktycznymi, turowymi strategiami. Za projekt odpowiada studio Splash Damage, słynące raczej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?